Відкриті звіти

Як працює репутація на книжковому ринку України? Результати дослідження

Як працює репутація на книжковому ринку України? Результати дослідження

Український книжковий ринок - це не зовсім бізнес. Багато речей на ньому стаються скоріше за законами творчих спільнот. І, зокрема, на ньому дуже багато скандалів, які псують репутацію його учасникам. Наскільки ці скандали псують репутацію фігурантам? Як їм краще протидіяти? Як це впливає на репутацію української книжки в цілому? І головне, чи є шанси, що у найближчому майбутньому у більшості учасників ринку з'явиться повноцінний репутаційний менеджмент? Виконано за підтримки Українського культурного фонду.

Охоплення VS ефективність комунікації. Як працює унікальна методика ЦКА - на прикладі кейсу Музею Майдану

Охоплення VS ефективність комунікації. Як працює унікальна методика ЦКА - на прикладі кейсу Музею Майдану

Продовжуємо знайомити вас із нашим авторським підходом до аналізу комунікаційних кампаній, який допомагає визначати потенційну ефективність взаємодії меседжів з авдиторією. Цьго разу ми проаналізували інформаційну кризу щодо обшуків у Музеї Майдану наприкінці 2020 року. Конструктивна комунікація Музею хоч і привернула посилену увагу суспільства, втім, не мала можливості цілком переконати цільові авдиторії у правоті інституції. Прості для сприйняття меседжі звинувачення були значно ефективнішими, тому частина майбутніх відвідувачів запам'ятала про музей радше негатив. Значну роль у кризі відіграли різноманітні політики, які ефективно скористались інфоприводом та залучили Музей у свої наративи. Для них обшуки напередодні річниці Революції Гідності стали вигідним приводом для впливу на свою авдиторію та атак на опонентів.

"Моралісти грьобані", або як НЕ слід реагувати на інформаційну кризу. Кейс Богатова

Костянтин Богатов припустився всіх можливих помилок при реагуванні на нещодавню інформаційну кризу. Нагадаємо, 15 лютого цей депутат Київради від партії "Голос" піддався потужній атаці з боку медійно сильніших за нього опонентів: "Телебачення Торонто". В результаті, отримав виключення з фракції та потенційний ризик втратити мандат. Центр контент-аналізу пропонував йому консультації ще на початковому етапі кризи, але депутат відмовився. Тепер розбираємо його помилки, щоб інші могли зробити висновки.

Хто використав справу Шеремета для шельмування патріотів, і хто на це «зловився»

Хто використав справу Шеремета для шельмування патріотів, і хто на це «зловився»

Ми виявили, що кампанія проти патріотів справді була запущена. Вона проводилася перш за все проросійськими медіа, і мінімально охопила решту аудиторії. Команди Зеленського та МВС не брали участі в розгоні негативу, але деякі їх спікери допустили некоректні акценти щодо затриманих, широко підхоплені масовими медіа.

Під вогнем критики Зеленського: кейс Миронівського хлібопродукту

Під вогнем критики Зеленського: кейс Миронівського хлібопродукту

За три дні до парламентських вибрів, В.Зеленський влаштував інформатаку на "Миронівський хлібопродукт", доручивши силовикам перевірити доцільність виплати цій компанії дотацій. В чому полягали помилки інформаційного захисту МХП?

Як максимально нашкодити своїй репутації: кейс

Як максимально нашкодити своїй репутації: кейс "бориспільського розбійника" Годунка

Антикризова аналітика, яка стала тренувальною для відвідувачів одноденного інтенсиву "Як хакнути медіапростір", проведеного 3 серпня 2019 року у Київській школі економіки