Послуги

Консалтинг

Консалтинг

Репутаційний аудит 

Побудова профайлу з описом ключових факторів, що впливають на репутацію клієнта. Включає розробку індивідуального плану вимірювання кожного фактору та оцінки сприйняття репутації клієнта з боку стейкхолдерів. Дозволяє визначити зони можливого покращення репутації, дає чітке розуміння яке місце/позицію займає клієнт у сприйнятті ключових стейкхолдерів. Послуга надається у партнерстві зі спеціалізованим агентством.

Формування експертизи з антикризових комунікацій

Щомісяця ми збираємо PR-експертів та експертів з юридичних питань на розбір реальних кризових кейсів. Основою обговорень і дискусій стає аналітика, що проводиться Центром контент-аналізу. Представники брендів презентують своє бачення, а експерти з ринку репутаційного та політичного консалтингу критикують та надають поради. Послуга надається у партнерстві із іншими експертами.

Формат зустрічей - закриті від преси.

Слідкувати за графіком тренінгів можна тут 

Моніторинг

Моніторинг
Медіа-моніторинг 

Всі згадування на ТБ, радіо, в пресі, інтернет-медіа та соціальних мережах в одному звіті. Відслідковуйте Share of voice та сприйняття вашої компанії на ринку щоденно.
 
Статистика 

Треба оцінити медіа-пристуність за тиждень, місяць або рік, або відзвітувати про успішно проведену інформаційну кампанію? Ми зберемо та узагальнимо дані, щоб наочно оцінити всі показники за період: кількість, тональність, основні теми та джерела повідомлень. 
 
Дайджест 

Заблукали у морі "інформаційного шуму"? Треба відновити хронологію подій або швидко ознайомитися зі складною темою? За допомогою сучасних технологій моніторингу ми підготуємо для вас добірку найважливіших матеріалів з будь-якої теми.
 
Алертування
 
Оперативне інформування в режимі реального часу. Не секрет, що деякі повідомлення потребують миттєвої реакції. Отримуйте сповіщення протягом 15-30 хвилин після появи таких повідомлень у медіа.  

Технології

Технології

Аналітична система "Альфатека" 

Система мультифункціонального медіа моніторингу та аналізу даних з медіа-простору. Користувачу доступне створення унікальних інформаційних потоків (feeds), різні методи отримання інформації: стрічка, алерти, підписка; створення персональних діаграм для аналітики тощо.  Інформація доступна з інтернету та соцмереж, тексти з друкованої преси, стенограми телебачення та радіо. 
 
Доступ до інформаційної бази даних "Медіатека"
 
Сховище медійних даних (база даних) з функцією складного пошуку за усіма доступними джерелами. Архів з січня 2015 року. 
 
Система онлайн моніторингу теле-радіо ефірів
 
Система розпізнає потокові аудіо дані в режимі реального часу, синхронізує з картинкою відеозапису. Доступна функція складного пошуку та синхронізації знайдених слів з частиною запису, де слово було згадано. Працює з україномовними та російськомовними потоками. 
 
Інтегровані програмні рішення
 
а) Розробка персоналізованих систем медіа-моніторингу; 
б) Розвиток інфраструктури закачки (парсингу) даних; 
в) Рішення для аналізу текстових даних; 
г) Створення та наповнення інформаційних баз даних; 
д) Модулі візуалізації даних.

Аналітика

Аналітика
Регулярні аналітичні звіти

Ви – велика або середня компанія, і постійно ведете інформаційні протистояння з одним чи кількома опонентами? З нами ви можете регулярно оцінювати ефективність своєї комунікації, відстежувати репутаційні ризики та хвилі атак, підбивати підсумки кожного інформаційного протистояння.
 
Антикризові аналітичні звіти

Ви стали об’єктом репутаційної атаки? Вам необхідно знати, спадає інформаційна хвиля чи наростає, які канали застосовує Ваш опонент для поширення негативу, як медіа реагують на його меседжі та на ваші відповіді. Антикризові аналітичні звіти дають повну картину розвитку інформаційної кризи.
 
SWOT-аналіз репутаційних драйверів

Плануєте вихід на український ринок, ребрендінг, інші важливі події? Чи просто намагаєтеся відстежувати зміни у своїй репутації? Наш преміум-продукт – SWOT-аналіз Вашої репутації в розрізі її драйверів, в розрізі різних видів аудиторії тощо.
 
Медіа-аналітика ринків

Потрібен короткий і чіткий аналіз інформаційних трендів, які спостерігалися на Вашому ринку упродовж тижня або місяця? Керівникові Вашої компанії більше не треба гаяти багато часу для того, щоб зрозуміти, що відбувається в інформаційному просторі. Цей продукт персоналізується під Вашу компанію.
 
Тренди соціальних мереж

Потрібно оцінити, яким чи Ваша компанія відповідала трендам соціальних мереж, а також з’ясувати, наскільки якісно працює Ваш SMM-менеджер? Наша щомісячна підбірка трендів соціальних мереж може бути персоналізована під Вашу кампанію та Ваш ринок. 

Антикриза

Антикриза

Аналіз інформаційної кризи включає послуги, спрямованих на виявлення та подолання інформаційної та комунікаційної кризи:

- повідомляємо вас про негатив швидко через email та SMS

- регулярно надаємо дані про ситуацію в цифрах та графіках

- прогнозуємо можливі сценарії розвитку на основі подібних кейсів

- надаємо рекомендації експертів щодо реагування

- готуємо підсумковий аналіз, що демонструє вплив кризи на репутацію, ефективність засобів, використаних для подолання кризи.

дізнайтеся більше — отримайте безкоштовну консультацію експертів

Будь ласка, заповніть поля нижче — наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом (зазвичай протягом 15-ти хвилин). Якщо Вам потрібна негайна консультація, натисніть кнопку «терміновий зв’язок» — ми задзвонимо Вам якомога швидше.