Послуги

МАРКЕТИНГ

МАРКЕТИНГ

Аналіз компаній та продуктів 

Плануєте ребрендинг або готуєте вихід нового продукту на ринок? Ми покажемо вам безпосередні відгуки та враження споживачів про компанію чи продукт. Визначимо, чи є запит та попит на потенційний продукт, яке ставлення до нього цільової авдиторії.

Цей продукт - не замінник фокус-груп та інших соціологічних інструментів. Він - надзвичайно цінне доповнення. Адже на фокус-групах ви питаєте у людей те, що хочете дізнатися самі, в соцмережах люди пишуть про те, що хвилює їх.

Дослідження ринків 

Ви компанія, яка працює на B2C-ринку з кількома різними продуктами і маєте сильних конкурентів? Ми виявимо особливості сприйняття кожного продукту вашої компанії порівняно з продуктами конкурентів. Покажемо ваші можливості позиціонування перед різними сеґментами споживачів. Встановимо особливості споживання і звички користувачів.

МОНІТОРИНГ

МОНІТОРИНГ
Медіамоніторинг 

Ваші медіазгадування на ТБ, в онлайн-медіа, соціальних мережах, радіо, в пресі в зручному звіті. Ваша динаміка негативу та позитиву в медіа. Ваше охоплення згадувань порівняно з конкурентами. Відстежуємо щоденно сприйняття вас чи вашої компанії в медіапросторі. 

Моніторинг соціальних мереж 

Ваша репутація та характеристики в соцмережах. Своєчасне виявлення негативу. Оперативне відстеження вогнища виникнення негативної інформації. Ми зберемо та узагальнимо дані, щоб наочно оцінити всі показники за період: кількість, тональність, основні теми та джерела повідомлень.

Оперативний моніторинг (алертування)

Це ваш коштовний час. Оперативна інформація про вас чи компанію протягом 15-30 хвилин після появи повідомлень у медіа. Це допоможе оперативно побачити негативну інформацію та встигнути відреагувати на неї перед тим, як її поширять.

РЕПУТАЦІЯ

РЕПУТАЦІЯ

SWOT-аналіз репутації

Запускаєте стартап, виходити на новий ринок, розглядаєте варіанти перебудови бізнесу? Чи плануєте обійняти нову посаду? Хоче дізнатись, хто ви в очах цільової авдиторії? В SWOT-аналіз репутації покажемо вам слабкі, сильні сторони, ризики та можливості за кожним із факторів вашої репутації у кожному із сеґментів вашої авдиторії. 

Аналіз репутації за google-видачею 

Як формують про вас уявлення люди, які раніше про вас не чули чи чули мало? Правильно – ґуґлять! Ми на кількох діаграмах покажемо, що дізнаються користувачі, увівши в пошук назву вашої компанії або ваше ім’я. Покажемо динаміку пошукових запитів, встановимо візуальний образ, який формується пошуковою системою, а також виявимо всі репутаційні загрози. 

КОМУНІКАЦІЇ

КОМУНІКАЦІЇ

Медіааудит та аудит у соціальних мережах 

З нього починається серйозна робота над комунікаціями. Це комплексний аналіз присутності бренду чи особи в інформаційному полі. Ви зможете побачити слабкі ланки медіакомунікації, можливі ризики та перспективи. Оцінити охоплення ваших ключових меседжів порівняно з ключовими меседжами конкурентів. Без медіааудиту неможливо скласти коректний комунікаційний план.

Регулярні аналітичні звіти

Аналіз присутності компанії чи особи в інформаційному полі. Ви зможете регулярно оцінювати ефективність своєї комунікації, відстежувати репутаційні ризики та інформаційні атаки. Бачити резонансні теми, в яких ви фігуруєте, та дії опонентів. 

Антикризові аналітичні звіти


Під час кризи ви гостро відчуваєте дефіцит часу. Негатив та маніпулятивна інформація блискавично поширюється в інфопросторі. Антикризові аналітичні звіти дають повну картину розвитку такої ситуації. Ви зможете максимально швидко почати формування плану антикризової комунікації, нейтралізувати її, коригувати потік негативної інформації та обрати ефективні меседжі для протидії. 

Пам’ятайте: ваша бездіяльність при кризі – це додаткові можливості для опонентів. 

Тематична аналітика

Максимально чіткий та різнобічний аналіз уваги медіа і соцмереж до певної теми. Ми з’ясуємо, хто найвідоміші спікери у певній темі, яке уявлення мають про неї різні авдиторії.

Продукти з нешаблонною методологією 

Ви вважаєте, що ваші запити «дещо нестандартні» і можуть шокувати дослідників? Це не про нас! 

 

Ми створюємо аналітичні продукти для аналізу глобальних суспільних явищ, що як правило виходять за межі інтересів одної компанії. Використовуємо мікси медійних та інших даних, наративний аналіз, аналіз порядку денного та інші сучасні методи.КОНСАЛТИНГ

КОНСАЛТИНГ

Комунікаційний консалтинг від фахівців компанії

Проведення медіааудиту, виявлення та виправлення помилок, написання комунікаційної стратегії з урахуванням цілей вашої компанії та інтересів авдиторії. 

Корпоративний тренінг "Медіааналітика"

Готуєте сильну команду комунікаційників, PR-менеджерів або маркетологів? Плануєте підвищити кваліфікацію своїх працівників? Ми навчимо їх не боятися моніторингових систем, робити власну аналітику на основі даних і бачити:

  • Чи ведеться проти вас інформаційна кампанія?
  • Чи варто виводити на ринок новий продукт?
  • Наскільки ефективно ви працюєте з медіа?

Будь-які формати обговорюються.

Експертиза з антикризових комунікацій

Дискусії PR-експертів та юристів щодо реальних кризових кейсів. Основою обговорень і дискусій стає аналітика, що проводиться Центром контент-аналізу. Представники брендів презентують своє бачення, а експерти з ринку репутаційного та політичного консалтингу критикують та надають поради. Послуга надається у партнерстві із іншими експертами. Формат зустрічей - закриті від преси.

дізнайтеся більше — отримайте безкоштовну консультацію експертів

Будь ласка, заповніть поля нижче — наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом (зазвичай протягом 15-ти хвилин). Якщо Вам потрібна негайна консультація, натисніть кнопку «терміновий зв’язок» — ми задзвонимо Вам якомога швидше.