На власному прикладі: препаруємо репутаційну кризу в соцмережах

Аналіз реакції аудиторії соцмереж на пост Центру контент-аналізу щодо комунікаційного кейсу, присвяченого присутності на врученні Томосу Олександра Петровського

6 січня 2019 року Центр контент-аналізу оприлюднив на своїй Facebook-сторінці черговий аналіз інформаційної активності проросійських сил в Україні, цього разу вивчивши їх стратегію зі знецінення факту отримання Томосу з використанням негативного фреймінгу. ЦКА отримав значне позитивне охоплення аудиторії, успішно обмежив поширення цієї теми в Facebook. Але, водночас, реакція частини користувачів на пост виявилася дуже суперечливою, до того ж, була зафіксована скоординована атака. 

Отож, ми вирішили використати наш кейс для презентації подієвого аналізу соціальних медіа, який ми пропонуємо нашим клієнтам.

ТОНАЛЬНІСТЬ І ТЕМАТИКА ДИСКУСІЙ ЩОДО АНАЛІТИКИ ЦКА
ТОНАЛЬНІСТЬ І ТЕМАТИКА ДИСКУСІЙ ЩОДО АНАЛІТИКИ ЦКА

Завантажуйте нашу презентацію, і ви побачите, як розкласти по поличках підсумки будь-якого вашого комунікаційного кейсу в соціальних мережах, оцінити його вплив на Вашу репутацію, з'ясувати, з якими категоріями користувачів варто ще попрацювати.

Скачати повну версію у pdf
Поділитися: