Чи бояться українці Джорджа Сороса за рік до виборів

Компанія Анти-Сорос напередодні виборів в Україні за угорським сценарієм: хто запустив “пробні кулі” і якою була реакція медіа-аудиторії

Інформаційна кампанія проти Джорджа Сороса в Україні навряд чи буде такою ж ефективною, як подібна кампанія в Угорщині.

Сорос хоче зменшити населення України, скупити українські землі, дестабілізує ситуацію в Україні, почав війну з Росією та спонсорує Вакарчука – такі перші хвилі негативних повідомлень з'явилися в ЗМІ та соціальних мережах у квітні 2018 року.

З 15 квітня по 15 травня у соцмедіа з’явилося 387 постів і репостів про Дж.Сороса, що стосувалися України (а не, скажімо, Угорщини) і мали від 5 взаємодій (лайки+шери+коменти). Ці повідомлення мали 95,7 тис. контактів з аудиторією. У медіа в той час кампанія ще не розгорнулася: за місяць з цієї теми було опубліковано лише 40 повідомлень, що сумарно мали 710 тис контактів з аудиторією. Майже всі вони мали негативну тональність та поширювались через маловідомі медіа-канали. В топі опинилися теми виборів та війни з Росією, які викликали у користувачів переважно негативну реакцію.

Особливості згадування Дж.Сороса у соцмережах
Особливості згадування Дж.Сороса у соцмережах

Завантаживши повну версію презентації, ви дізнаєтеся, які меседжі отримали найбільшу увагу аудиторії в кампанії проти Дж.Сороса, які користувачі отримали у цій темі найбільше взаємодій, яким був гендерний і регіональний розподіл реакцій, а також як виглядала ця кампанія в медіа.

Скачати повну версію у pdf
Поділитися: